Drzwi bezprzylgowe – plusy i wady

Remontując mieszkanie lub modernizując jego wnętrze musimy zmierzyć się z wyborem - drzwi przylgowe oraz drzwi bezprzylgowe w Gdańsku. Na jakie z przedstawionych lepiej się zdecydować? Tak jak każde rozwiązanie, to także ma indywidualne wady oraz zalety. Zajmijmy się omówieniem obu tych grup.

 Plusy drzwi bezprzylgowych: 

  • Korzystniejszy wygląd pomieszczeń – kiedy postawimy na drzwi bezprzylgowe wyeliminujemy w swoim domu krzywych krawędzi. Powodem jest Taki stan rzeczy wynikaw pierwszej kolejności z tego, że takie rozwiązanie cechuje to, że zawiasy nie są widoczne po zamknięciu drzwi.
  • Oryginalna architektura – taki gatunek drzwi jest często montowany w innowacyjnych mieszkaniach. Po montażu wyglądają zarówno prosto, oraz modnie, co jest wielką wartość dla osób, którzy przywiązują wagę do tego, aby wnętrze ich mieszkania było kompatybilne z obecnymi trendami.

 Minusy drzwi bezprzylgowych:

  • Cena – pierwszą i często przywoływaną wadą drzwi bezprzylgowych jest duża cena. Wpływ na nią ma przede wszystkich pokaźnej ilości materiału, który musimy wykorzystać podczas montowania owych drzwi.
  • Konieczne jest zatrudnienie naprawdę dobrych zwodowców – drzwi bezprzylgowe są bardzo trudne podczas montowania. Podczas ich montowania trzeba się wykazać dużą precyzją i wprawą, ponieważ nawet drobny fałszywy krok może później zaważyć na ich wyglądzie, a przede wszystkim użytkowaniu. Ten przykład jest także wprost połączony z punktem pierwszym – usługi specjalistów autmatycznie wiążą się z dużymi kosztami

 

About the Author

You may also like these