JAK DZIAŁAMY?

Doradcy, na których możesz liczyć

Nasza specjalna oferta

Długi okres kredytowania do 12 lat

Brak dodatkowych zabezpieczeń

Kwota kredytu do 250 000 zł

Szybka decyzja kredytowa

Co warto wiedzieć?

W myśl zasady, iż "nie sztuką jest kredyt wziąć, a terminowo go spłacić", warto poświęcić nieco czasu na wybranie taniego kredytu.

Czym się kierować?

Oprocentowaniem nomilanym
Przystępując do poszukiwania optymalnej oferty taniego kredytu gotówkowego, większość potencjalnych klientów kieruje się oprocentowaniem nominalnym. Nie potrzeba dużego rozeznania na rynku finansowym, aby wiedzieć, że to właśnie oprocentowanie przesądza o wysokości płaconych rat kredytu. Tu reguła jest prosta, im niższe oprocentowanie, tym tańszy kredyt. A więc w poszukiwaniu dobrego kredytu, odrzucamy oferty z najwyższym oprocentowaniem
RSSO - rzeczywistym oprocentowaniem
RSSO pokazuje relację sumy kosztów bezpośrednich kredytu do kwoty tego kredytu. RRSO uwzględnia wysokość odsetek, prowizji oraz opłaty przygotowawczej i innych kosztów bezpośrednio związanych z kredytem. Zasadniczo im niższe RRSO, tym tańszy kredyt, ale nie zawsze.
Atrakcyjnymi parametrami
Tani kredyt, to dobry kredyt, który cechuje się nie tylko niskim oprocentowaniem, czy konkurencyjną prowizją, ale również atrakcyjnymi parametrami produktu dopasowanego do potrzeb klienta. Pod tą dość dziwnie brzmiącą nazwą ,,atrakcyjne parametry” kryją się takie cechy produktu, które zwyczajne ułatwiają życie potencjalnego kredytobiorcy. Dla jednych będzie to możliwość zawieszenia raty kredytu, dla innego możliwość wybrania dnia w miesiącu, w którym spłata raty będzie wymagalna lub formalności ograniczone do minimum.