Nowoczesne domy i budynki - zobacz dzieła architekta

Dzisiaj przedstawiamy realizacje pracowni Craft Project z okolic Serocka.

Budynek usługowy

Architekt przygotował budynek usługowy, który ma parter i pierwsze piętro. Budynek posiada spore okna, między nimi są brązowe fragmenty, reszta budynku jest biała. Naokoło głównego wejścia, budynek obudowany jest popielatymi płytami. Całe wejście jest przeszklone.

Przedszkole

Przedszkole jest wielokolorowym budynkiem. Może się wydawać, że składa się z 4 małych budynków - jeden biały, dwa o różnych odcieniach szarego a także jeden niebieski. Jest to niski budynek, który ma okna tylko na dole. Są one ogromne i przeszklone są niemalże całe pomieszczenia. Budynek posiada elementy w kolorze żółtym i niebieskim.

Budynki mieszkalne

Jeden domek został wybudowany z cegły i architekt pozostawił taki niepomalowany obiekt. Dom ma grafitowy dach, barierkę od balkonu i ramy okienne. Jest dwupiętrowy i z piętra jest wyjście na sporych rozmiarów balkon, który mieści się na dachu parteru. Budynek ma ogromne okna.

Następny budynek mieszkalny jest w kolorze białym i ma dołączony garaż. Domek jest dwukondygnacyjny i na dachu garażu został stworzony balkon ze szklaną balustradą. Obiekt ma ciemnoszare i drewniane części.

Restauracja Złoty Okoń Serock

Restauracja Serock posiada czerwony dach oraz jest dwukondygnacyjna. Ściany budynku są beżowe a dodatkowo restauracja jest otoczona zielenią taką jak krzaki oraz nieduże drzewa. Restauracja ma okna z każdej strony, również takie wychodzące z dachu.

Budynek wielorodzinny

W budynku wielorodzinnym każdy lokal ma balkon. Sam budynek jest szary z fragmentami jasnego brązu. Balustrady przy balkonach są szklane. Blok ma parter i 2 piętra oraz jest w kształcie litery L.

Budynki mieszkalne

Jeden z budynków mieszkalnych jest jednopoziomowy i ma białą fasadę. Obiekt ma sporej wielkości okna, które wychodzą na ogródek i czarny dach.

Kolejny z budynków mieszkalnych jest bardziej wymyślny. Jest dwupoziomowy i posiada balkon. Nie jest kwadratem albo prostokątem. Posiada okna na całą wysokość pokoju, dach jest w czarnym kolorze, a fasada po części jest drewniana, a częściowo są to cegły w różnych odcieniach szarości. Wiele dodatków jest czarnych, tak jak dla przykładu balustrada na balkonie.

Kolejny budynek mieszkalny to bliźniak, który jest dwupoziomowym domem. Ma 2 garaże - po jednym dla każdej połowy domu. Budynek jest biało-szary, elementy takie jak dachówki i balustrada przy balkonach są w kolorze czarnym. Z przodu domu znajduje się podjazd i drzwi, z drugiej strony sporej wielkości okna tarasowe, którymi można wyjść do ogródka.

Ostatni obiekt mieszkalny posiada część, która przypomina wieżę i jest częściowo zarośnięta przez rośliny, które się pną. Ta część jest w jasnych odcieniach szarości, a pozostała część domu czarna z brązowymi elementami. Dom jest dwupoziomowy o nieregularnym kształcie.

Dom dla ludzi osób

Ostatni już obiekt jest spory - wygląda trochę jak blok. Składa się z parteru i 3 pięter, ma jeszcze poddasze. Pomieszczenia na piętrach 1-3 mają dostęp do balkonu. Barwa tego budynku to popielaty, dach jest ciemnoszary. 

About the Author

You may also like these