o Fine Investments

FineInvestments.pl jest pośrednikiem finansowym operującym w modelu bezpośredniego kontaktu z klientem. Pomagamy Klientom przejść proces kredytowy w sposób łatwy i przyjazny.

Nasz konsultant we wstępnej rozmowie określi potrzeby Klienta i zbada zdolność kredytową. Na kolejnym etapie przedstawi telefonicznie lub na spotkaniu wynik kalkulacji oparty na parametrach podanych przez Klienta oraz zaproponuje optymalne rozwiązanie. Jednocześnie pozostajemy do dyspozycji w kwestii wyjaśniania wątpliwości oraz odpowiadamy na pytania.

Nasz zespół

Łukasz Wrodycki

Doświadczenie zawodowe rozpoczynał 8 lat temu, koordynując procesy sprzedaży i tworzenia strategii produktowej dla przodujących banków w Polsce. Współpracował z następującymi instytucjami: w branży bankowej Bank Millennium SA, BRE Bank SA, w branży ubezpieczeniowej AXA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz w branży inwestycyjnej OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, OPERA Dom Maklerski SA.

Maciej Wietrzykowski

Od ponad 7 lat jest związany z rynkiem finansowym. Na początku w pierwszej linii kontaktu z klientem, później poprzez budowę oraz zarządzanie zespołami ludzkimi odpowiedzialnymi za sprzedaż produktów bankowych oraz ubezpieczeniowych. Doświadczenie nabierał w takich firmach jak Bre Bank S.A., Aspiro S.A., ING TU Na Życie S.A. oraz Skok Piast. W Fineinvestments.pl odpowiedzialny za kontakty z partnerami zewnętrznymi oraz za budowę sieci sprzedaży.

Justyna Ostapińska

Rozpoczęła swoją karierę zawodową od bezpośredniej obsługi i pozyskiwania klienta. Poprzez swoje zaangażowanie awansowała na stanowisko kierownika placówki. Dzięki wrodzonym predyspozycjom osiągała wraz z zarządzanym zespołem ponad przeciętne wyniki sprzedaży. Od 2007 roku związana ze Skok Piast. W Fineinvestments.pl odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z klientem.

Back to Top