O nas


FineInvestments.pl  jest pośrednikiem finansowym operującym w modelu bezpośredniego kontaktu z klientem. Pomagamy Klientom przejść proces kredytowy w sposób łatwy i przyjazny.

FineInvestments.pl daje możliwość zaznajomienia się z wieloma ofertami banków, a co ważniejsze dobrania oferty pasującej do konkretnej sytuacji życiowej danego Klienta - nie wszystkie banki chcą finansować wszystkich klientów.

Nasz konsultant we wstępnej rozmowie określi potrzeby Klienta i zbada zdolność kredytową. Na kolejnym etapie przedstawi telefonicznie lub na spotkaniu wynik kalkulacji oparty na parametrach podanych przez Klienta oraz zaproponuje optymalne rozwiązanie. Jednocześnie pozostajemy do dyspozycji w kwestii wyjaśniania wątpliwości oraz odpowiadamy na pytania.

Ponadto FineInvestments.pl to serwis internetowy zawierający informacje o tematyce związanej z finansami osobistymi. Na stronach FineInvestments.pl znajdziemy ciekawe artykuły zlokalizowane w Bazie wiedzy jak również informacje o produktach kredytowych, ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych.

Serwis powstał w 2012 roku i należy do Fine Art Media sp. z o.o.