Zespół

lukasz wrodycki2Łukasz Wrodycki doświadczenie zawodowe rozpoczynał 8 lat temu, koordynując procesy sprzedaży i tworzenia strategii produktowej dla przodujących banków w Polsce. Współpracował z następującymi instytucjami: w branży bankowej Bank Millennium SA, BRE Bank SA, w branży ubezpieczeniowej AXA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. oraz w branży inwestycyjnej OPERA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA, OPERA Dom Maklerski SA.
Od roku 2010 roku odpowiedzialny jest za rozwój firm z branży marketingowej: Agencję Interaktywną specjalizującą się w planowani strategii marketingowych online oraz Agencję SEM/SEO specjalizującą się w wyszukiwarkach internetowych.

 

Maciej Wietrzykowski od ponad 7 lat jest związany z rynkiem finansowym. Na początku w pierwszej linii kontaktu z klientem, później poprzez budowę oraz zarządzanie zespołami ludzkimi odpowiedzialnymi za sprzedaż produktów bankowych oraz ubezpieczeniowych. Doświadczenie nabierał w takich firmach jak Bre Bank S.A., Aspiro S.A., ING TU Na Życie S.A. oraz Skok Piast. W Fineinvestments.pl odpowiedzialny za kontakty z partnerami zewnętrznymi oraz za budowę sieci sprzedaży.

Justyna Ostapińska rozpoczęła swoją karierę zawodową od bezpośredniej obsługi i pozyskiwania klienta. Poprzez swoje zaangażowanie awansowała na stanowisko kierownika placówki. Dzięki wrodzonym predyspozycjom osiągała wraz z zarządzanym zespołem ponad przeciętne wyniki sprzedaży. Od 2007 roku związana ze Skok Piast. W Fineinvestments.pl odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z klientem.

patrycja slupskaPatrycja Słupska jest specjalistą marketingu związanym z branżą finansową od 2005 roku Współpracowała z bankiem BPH oraz Bankiem Millennium SA. W tym ostatnim była odpowiedzialna za tworzenie i rozwój produktów bankowych dla klienta detalicznego oraz za kreację i zarządzanie kampaniami sprzedażowymi banku.
Od 2010 roku jest również redaktorem cieszącego się rosnącą popularnością serwisu parentingowego.