Ceramika i glazura - co będzie modne w łazience

Śledź trendy

Nie można zaprzeczyć, że łazienka jest jednym z pomieszczeń, na których powinniśmy skupić się na samym początku, jeśli budujemy dom lub obmyślamy remont. Z racji tego, że trendy nieustannie się zmieniają, warto zwrócić uwagę na parę najbardziej istotnych kwestii, o jakich należy pamiętać podczas wyboru wyposażenia do łazienki.

Modne kolory w Twojej łazience

Przede wszystkim kluczowa jest ogólna kolorystyka i dobór materiałów. W ostatnich latach niezwykle popularne stały się jednolite, ciemne barwy. Z pewnością będą odpowiadać one za świetny klimat pomieszczenia w połączeniu z barwnymi umywalkami, które również ostatnio święcą triumfy popularności.

Niezawodna i funkcjonalna bateria

Należy zwrócić jednak uwagę również na praktyczność. Ważna będzie odpowiednia armatura łazienkowa, która spełni wszystkie wymagania mieszkańców naszego domu. Wiele osób poleca ostatnio baterie Ferro oraz innych cenionych producentów - decydując się na ich nabycie, zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że jakość ich wykonania jest znakomita.

Solidna wanna i caremika

Baterie Ferro to jednak nie wszystko. Istotne będzie również dobranie odpowiedniej wanny, o ile przestrzeń nam na to pozwala. Obecnie największą sławą cieszą się wanny wolnostojące, a więc takie, które bezpośrednio nie przywierają do ściany i nie wpasowują się w róg łazienki - mogą za to stać na samym środku pomieszczenia.

Źródło: http://www.interkeram.pl/

About the Author

You may also like these