Zarabiaj z nami!

wizytówka

Najczęściej zadawane pytania

 

1. Czy mogę polecić wiele osób?

Oczywiście TAK. Jedyne co musisz zrobić to dla każdej polecanej osoby wypełnić oddzielny formularz.

2. Jak to działa?

Wypełniając formularz na stronie programu wysyłasz jednocześnie do osoby polecanej maila. Osoba polecana klika w link zawarty w mailu i wypełnia formularz kontaktowy. Jeżeli w efekcie Twojego polecenia bank wypłaci kredyt Ty dostajesz od nas pieniądze.

3. A co na to Urząd Skarbowy?

Kwoty płacone jednorazowo do 200 zł (podatek od tej kwoty do 36 zł) podlega opodatkowaniu na zasadzie ryczałtu, nie podlega pod PIT. W sytuacji jeżeli Twoje polecenia będą udane i przekroczymy tę kwotę podpiszemy z Tobą umowę zlecenia wtedy podatek dochodowy zapłacimy na zasadach ogólnych.

4. Czemu za to płacimy?

Reklama kosztuje tak czy inaczej. Po prostu stwierdziliśmy, że lepiej zapłacić Tobie:) Ty wiesz kto obecnie szuka kredytu i to właśnie Ty możesz nas polecić.

5. Czy dane są bezpieczne ?

Jak najbardziej TAK. Baza, w której przechowujemy dane zarówno Twoje jak i osób przez Ciebie polecanych jest zgłoszona do GIODO. Kontakty w ten sposób uzyskane będą nam służyć do oferowania naszych produktów oraz pomocy w uzyskaniu kredytowania. Dane nie będą podlegały sprzedaży ani użyczeniu innym podmiotom.

Polecam Kredyt:


Twoje dane: